Hakan:Muhafız
Netflix

Hakan Muhafız’ın (The Protector) galası yapıldı

Çağatay Ulusoy

Netflix’in Türkiye’deki ilk orijinal yapımı olan Hakan Muhafız’ın galası oldukça ilgi gördü. Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşen galaya dizinin oyuncuları, yapım ve yaratıcı ekip tam kadro katıldı. Dizinin yapımcılığını üstlenen O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam ve Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl de galadaydı.

Kelly Luegenbiehl, dizinin ikinci sezon anlaşmalarının yapıldığını ve kadroya katılacak yeni oyuncuların katılacağını açıkladı. Galada, dizinin ikinci sezonunda Boran Kuzum ve Engin Öztürk’ün yer alabileceği de konuşuldu.

Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ

Çağatay Ulusoy, “Netflix’in 130 milyon kullanıcısına İstanbul’dan gizemli ve fantastik bir hikaye anlatacağız” diye açıklama yaptı.

Oldukça heyecanlı gözüken ekibe basının ve oyuncu dostlarının ilgisi büyüktü.

Hakan: Muhafız

Hakan: Muhafız, N. İpek Gökdel’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı kitabından senaryolaştırılan Netflix’in ilk Türkiye yapımı dizisidir.

Fragman

Hakan: Muhafız fragman

Ne zaman başlıyor?

Gösterim tarihi: 14 Aralık 2018

Tüm dünyada aynı tarihte gösterimde…

Yönetmenler kimler?

Umut Aral
Gönenç Uyanık
Can Evrenol
Gökhan Tiryaki

Kimler yazdı?

N. Ipek Gökdel, Binnur Karaevli, Yasemin Yılmaz, Emre Özpirinçci, Jason George, Kerim Ceylan, Cansu Çoban, Atasay Koç, Volkan Sümbül, Aşkım Özbek, Atilla Ünsal, Uğraş Güneş

Hangi kanalda?

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi The Protector sadece Netflix'de.